Hakkımızda

ÇVŞ Hidrolik bir Çavuşoğlu Bombe markasıdır.

Çavuşoğlu Bombe; kurucumuz ve genel müdürümüz Ramazan GÜNTER tarafından 1996 yılında Konya merkezli olarak hizmet vermeye başlamıştır. İlk yıllarda pres baskı ve derin çekme hizmeti vererek üretime başlayan firmamız, yılların verdiği tecrübeyi teknoloji ile harmanlayarak hidrosiklon ve bombe imalatı konusunda da kendini geliştirmiş ve müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

 

Kurulduğu günden itibaren ürün ve iş kalitesinden kesinlikle ödün vermeyen Çavuşoğlu Bombe, kısa süre içinde faaliyette bulunduğu metal bombe imalat sektöründe söz sahibi bir firma olmuştur. Yurtiçi ve Yurtdışı pazar stratejileri ile her geçen gün büyüyen firmamız %100 Müşteri Memnuniyeti prensibiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Firmamız ISO 9001:2008 ve CE standardının gereklerine uygun olarak üretim süreçlerini bu doğrultuda sürdürmektedir.

 

Çavuşoğlu Bombe 2017 yılında imalatına başlamış olduğu Kaynaksız Çelik Tank ile (Hidrolik Güç Ünitesi) ürün portföyüne bir yenisini daha eklemiştir. Hidrolik güç ünitelerin de imalatını yapan firmalar kaynaklı imalat ile zaman ve işçilikden şikayet ederken Çavuşoğlu Bombe ürettiği kaynaksız çelik tank ile sektörde liderliğini kanıtlamıştır. Söz sahibi firma yurt içi ve yurt dışı pazar stratejileri ile her geçen gün büyüyor ve ürün çeşitliliğini arttırmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kaliteli, ekonomik ve güvenilir metal bombe ve tank üreterek, sektörümüzde lider ve tercih edilen firma olmak.

VİZYONUMUZ

Tüm personelimizi eğiterek, kalite seviyemizi sürekli geliştirmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. Üretim hacmimizi arttırarak istihdam ve bölge ekonomisine doğrudan, ülke ekonomimize de dolaylı yoldan katkıda bulunmak.

Belgelerimiz